Sprawdź czy
program Bezpieczny
Kredyt 2%

jest dla Ciebie!

Umów bezpłatną konsultację

Na czym polega rozwiązanie „Bezpieczny kredyt 2%”?

Bezpieczny kredyt 2%” to rozwiązanie w ramach programu “Pierwsze Mieszkanie”, które rząd planuje uruchomić 1 lipca 2023 r.

Kredyt będzie mogła uzyskać osoba do 45. roku życia, która nie ma i nie miała mieszkania, domu ani spółdzielczego prawa do lokalu lub domu.

Maksymalna wysokość kredytu udzielonego w ramach “Bezpieczny kredyt 2%” , który może uzyskać jedna osoba, wynosi 500 tys. zł. W przypadku małżeństwa lub rodziców z dzieckiem maksymalna kwota kredytu to 600 tys. zł.

Mieszkanie lub dom w ramach rozwiązania “Bezpieczny kredyt 2%” można kupić zarówno na rynku pierwotnym jak i wtórnym. Kredyt można także przeznaczyć na budowę domu

Rozwiązanie nie zakłada limitu ceny 1 m2 przy zakupie mieszkania

Umów bezpłatną konsultację
z ekspertem ANG Odpowiedzialne Finanse

Pole jest wymagane
Pole jest wymagane To nie jest poprawny numer telefonu
Pole jest wymagane

Akceptując Regulamin usług Formularz kontaktowy i klikając „Wyślij” zamawiasz rozmowę z Grupą ANG SIA. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z ww. regulaminem. Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa ANG SIA. z siedzibą w Warszawie, a Twoje dane osobowe są przetwarzane w celurealizacji usługi formularza kontaktowego i zamówienia rozmowy. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych w związku ze świadczeniem usługi i o przysługujących Ci prawach znajdziesz w punkcie VI. Regulaminu usług Formularz kontaktowy.

Dziękujemy!
Zgłoszenie zostało wysłane poprawnie.